Projektowanie Forum Internetowego Łódź 2018-03-23T01:03:23+00:00

FORA INTERNETOWE ŁÓDŹ

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

FORA INTERNETOWE ŁÓDŹ

BbPress

BbPress jest wtyczką do systemu CMS WordPress, dzięki czemu oferuje łatwy sposób dodawania forum do witryny. Działa on z większością motywów WordPress’a. Najbardziej popularne platformy oprogramowania typu open source zazwyczaj intensywnie wykorzystują zasoby serwera i stwarzają problem z integracją z witryną. BbPress rozwiązuje ten problem. Ma lekką wagę i może łatwo wkomponować się w motywie WordPress.

BbPress został stworzony przez tych samych ludzi, którzy stworzyli WordPress’a, dlatego też zachowuje tę samą zasadę co do “lekkości” skryptu. Jest on również bardzo rozbudowany i zdolny do obsługi niestandardowych forów internetowych. Istnieją też bardzo aktywne fora wsparcia z udziałem chętnych do pomocy w rozwiązaniu problemów i błędów.

Zalety BbPress’a

  • Prosty system szablonów i tematów graficznych
  • Wtyczki

  • Wbudowana obsługa Gravatarów
  • Integracja z WordPress’em

Zapytaj o darmową wycenę

Z ogromną przyjemnością podejmiemy się zaprojektowania dla Ciebie wyjątkowej strony internetowej. Poprzez formularz kontaktujesz się bezpośrednio z osobami zajmującymi się wykonywaniem witryn internetowych, dzięki czemu za każdym razem otrzymasz wyczerpującą odpowiedź.