Rozwiązania 2018-03-23T01:06:23+00:00

STOSOWANE ROZWIĄZANIA

Projektowanie stron internetowych Łódź

Chciałbyś posiadać stronę internetową godną Twojej firmy?

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ

Projektowanie stron internetowych Łódź — stosowane rozwiązania

Firma GoodCode zajmuje się przede wszystkim stronami WWW. Projektowanie stron internetowych Łódź to nasza pasja. Staramy się, aby każda stworzona przez nas strona była wyjątkowa i nietuzinkowa.

System, który używamy do zaprojektowania strony internetowej to WordPress. CMS ten pozwala na edycje treści przez właściciela strony bez znajomości języków programowania. Dzieje się to dzięki nietechnicznemu panelu administracyjnemu. Strony internetowe można edytować więc na zasadzie edytora bardzo podobnego do tego z pakietu firmy Microsoft. Główną jego zaletą tego systemu jest prostota i intuicyjność. Nawet nowi użytkownicy internetu szybko opanują podstawy jego obsługi. Zaletami tego nietuzinkowego Systemu Zarządzania Treścią to przede wszystkim ogromna ilość dodatków. Kod WordPress’a jest pisany na zasadzie wolnego oprogramowania. Każdy użytkownik tego systemu może liczyć na ogromne wsparcie całej społeczności.

Sklepy internetowe projektujemy na bazie CMS WordPress wraz z wtyczką WooCommerce. Ogromnymi zaletami popularnego skryptu jest łatwość w administracji sprzedawanych produktów. Dodatkowym atutem jest także ogromna społeczność WooCommerce. Dość dobra wydajność oraz rozbudowana funkcjonalność czynią go jedną z lepszych aplikacji dla programistów. Zapraszamy Firmy i osoby prywatne do zapoznania się z tym nietuzinkowym rozwiązaniem. Sprzedaż przez internet jeszcze nigdy nie była tak prosta. Poczytaj więcej na stronie WooCommerce.

Fora internetowe działają na zasadzie WordPress’a połączonego ze skryptem bbPress. Wtyczkę tę cechuje prosty system szablonów i tematów graficznych. Dodatkowo wbudowana obsługa awatarów i świetna integracja z WordPressem stanowią kolejne atuty. Jest on również bardzo rozbudowany i zdolny do obsługi niestandardowych forów internetowych. Istnieją też bardzo aktywne fora wsparcia z udziałem chętnych do pomocy w rozwiązaniu problemów i błędów.

projektowanie stron internetowych łódź
projektowanie stron internetowych łódź
projektowanie stron internetowych łódź

Nie musisz znać się na programowaniu

Wszystkie nasze strony posiadają System Zarządzania Treścią dający możliwość łatwej aktualizacji treści poprzez redakcyjny panel nietechniczny.

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ

To zajmie tylko chwilę!