Nasze prace 2018-02-03T20:15:19+00:00

NASZE REALIZACJE

Projektowanie stron WWW Łódź

Chciałbyś posiadać stronę internetową godną Twojej firmy?

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ

Projektowanie stron WWW Łódź – Realizacje GoodCode

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Projektowanie stron WWW Łódź jest naszą główną dziedziną. Swoje projekty opieramy o nowoczesne i eleganckie rozwiązania i technologie. Używamy do tego systemu WordPress. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były wydajne oraz ładowały się szybko użytkownikom.

Każdy z naszych klientów traktowany jest w sposób odrębny. Wiadomym jest bowiem, iż każda firma ma inny cel i do czego innego została stworzona. Staramy się, aby nasze projekty wyróżniały się na tle naszej konkurencji. W naszych realizacjach przeważają więc przyciski wymagające interakcji użytkownika. Tuż po załadowaniu strony osoba odwiedzająca Państwa stronę zostanie zmuszony do podjęcia określonych działań. Może to być np. przycisk wejścia bezpośrednio do Waszej oferty. Działania tego typu podnoszą sprzedaż Państwa usług dzięki firmowej stronie www. Rozwiązanie tego typu wpływa również pozytywnie na współczynnik opuszczeń witryny. Parametr ten określa, jak wiele osób porzuca witrynę już po pierwszej stronie.

Stosujemy również techniki marketingu internetowego. Formularz kontaktowy praktycznie na każdej podstronie Państwa witryny odbiorca nie będzie miał problemu z nawiązaniem interakcji. Ważne jest również, aby dla urządzeń mobilnych była możliwość prostego kontaktu do Państwa. Dlatego też każdy numer telefonu jest linkiem. Dzięki temu użytkownik smartphone‘a nie będzie musiał zapamiętywać Państwa numeru telefonu. Wystarczy, że kliknie link i będzie miał możliwość wykonania połączenia bezpośrednio do Państwa.

Load More Posts

Zapytaj o darmową wycenę

Z ogromną przyjemnością podejmiemy się zaprojektowania dla Ciebie wyjątkowej strony internetowej. Poprzez formularz kontaktujesz się bezpośrednio z osobami zajmującymi się wykonywaniem witryn internetowych, dzięki czemu za każdym razem otrzymasz wyczerpującą odpowiedź.