TANIE STRONY WWW ŁÓDŹ

Czym się zajmujemy

Czym się zajmujemy – tanie strony www Łódź – GoodCode

Witajcie,

Nazywam się Marcin Jagas. Jestem założycielem firmy GoodCode, zajmującej się projektowaniem stron internetowych. Pochodzę z Łodzi i właśnie tutaj tworzy się najatrakcyjniejsze, a przede wszystkim tanie strony www.

Firma powstała w maju 2017 roku dzięki dotacji z firmy NS Konsulting. Pomysł, aby tworzyć strony internetowe powstał w jeden dzień. Od zawsze pasjonowała mnie informatyka i projektowanie stron www. Dlatego też wraz z narzeczoną postanowiliśmy, że czas spełnić moje marzenia. Początek był trudny, jak to zazwyczaj bywa. Machina rynku porwała mnie i wypluła na dość twarde podłoże.

Z czasem jednak, po realizacji kilkunastu projektów doświadczenie zdecydowanie wzrosło. Rynek docenił moje realizacje stron www, dzięki czemu miałem zapytania z bardzo znanych firm nie tylko na rynku łódzkim, ale i ogólnopolskim.  Pojawiły się między innymi zapytania z takich firm jak firma farmaceutyczną nr 1 w Polsce na rynku produktów bez recepty czy też bardzo znana marka steaków.

Swoje tanie strony www staram robić się przede wszystkim dla klienta. To on jest dla mnie najważniejszy i liczę, że z czasem zostanie to docenione na rynku web design.

Serdecznie zapraszam wszystkich klientów do polubienia mojej strony na facebooku. Ofertę mojej firmy możecie znaleźć tutaj.

Firma jest legalnie działająca, posiada wpis w CEIDG. Numer NIP: 7282695872, REGON:  367201636.

Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne. Również dla Was mogę zaproponować stronę internetową, z której każdy byłby zadowolony.

By | 2018-03-14T23:39:16+00:00 Marzec 14th, 2018|Blog|0 Comments