BbPress

BbPress jest wtyczką do systemu CMS WordPress, dzięki czemu oferuje łatwy sposób dodawania forum do witryny. Działa on z większością motywów WordPress’a. Najbardziej popularne platformy oprogramowania typu open source zazwyczaj intensywnie wykorzystują zasoby serwera i stwarzają problem z integracją z witryną. BbPress rozwiązuje ten problem. Ma lekką wagę i może łatwo wkomponować się w motywie WordPress.

BbPress został stworzony przez tych samych ludzi, którzy stworzyli WordPress’a, dlatego też zachowuje tę samą zasadę co do “lekkości” skryptu. Jest on również bardzo rozbudowany i zdolny do obsługi niestandardowych forów internetowych. Istnieją też bardzo aktywne fora wsparcia z udziałem chętnych do pomocy w rozwiązaniu problemów i błędów.

Zalety BbPress’a

  • Prosty system szablonów i tematów graficznych
  • Wtyczki

  • Wbudowana obsługa Gravatarów
  • Integracja z WordPress’em

Zapytaj o darmową wycenę

Z ogromną przyjemnością podejmiemy się zaprojektowania dla Ciebie wyjątkowej strony internetowej. Poprzez formularz kontaktujesz się bezpośrednio z osobami zajmującymi się wykonywaniem witryn internetowych, dzięki czemu za każdym razem otrzymasz wyczerpującą odpowiedź.

2018-03-05T22:58:27+00:00